TASA-ARVO KONKARIT 2014 otteluohjelma ja  tulokset
ALKUSARJA: ALKULOHKO A
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
KE 2.4.2014 18:00 A1 Unpredictables - A2 Huru-ukot 0-2 (18-25, 15-25
KE 2.4.2014 18:40 A3 Kuukiven Heittelijät - A4 Digelius All Stars 1-1 (14-25, 25-19)
KE 2.4.2014 19:20 A2 Huru-ukot - A3 Kuukiven Heittelijät 1-1 (25-18, 22-25)
KE 2.4.2014 20:00 A4 Digelius All Stars - A1 Unpredictables 2-0 (25-11, 25- 9)
KE 2.4.2014 20:40 A1 Unpredictables - A3 Kuukiven Heittelijät 0-2 (18-25, 21-25)
KE 2.4.2014 21:20 A2 Huru-ukot - A4 Digelius All Stars 2-0 (25-16, 25-15)
ALKUSARJA: ALKULOHKO B
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
KE 2.4.2014 18:00 B1 Soundrack - B2 SUDET 2-0 (25-19, 25-23)
KE 2.4.2014 18:40 B3 Kuus-Nolla - B4 S.O.S. 0-2 (26-28, 17-25)
KE 2.4.2014 19:20 B2 SUDET - B3 Kuus-Nolla 2-0 (25-17, 25-11)
KE 2.4.2014 20:00 B4 S.O.S. - B1 Soundrack 0-2 (18-25, 18-25)
KE 2.4.2014 20:40 B1 Soundrack - B3 Kuus-Nolla 2-0 (25-13, 27-25)
KE 2.4.2014 21:20 B2 SUDET - B4 S.O.S. 0-2 (22-25, 17-25)
Alkulohkot pelataan kaksieräisinä. Alkulohkojen jälkeen sijoitukset merkitään esim. 1A, 2A, 3A, 4A. Alkulohkon (ja myös jatkolohkon)
voittaa eniten erävoittoja saavuttanut joukkue. Tasaerien tapauksessa sijoituksen ratkaisee järjestyksessä eräpisteiden ero, keskinäinen peli ja 
eräpisteiden suhde. Lohkon voittanut joukkue saa yhden lähtöpisteen (erän) edukseen jatkolohkoon. 
Alkulohkossaan sijoille 2 ja 4 sijoittuneet joukkueet vaihtavat toiseen lohkoon.
JATKOLOHKO TAA:
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
TI 8.4.2014 18:00 1A Huru-Ukot - 4B Kuus-Nolla 2-0 (25-22, 25-18)
TI 8.4.2014 18:40 2B S.O.S - 3A Digelius All Stars        1-1 (25-21, 24-26)
TI 8.4.2014 19:20 3A Digelius All Stars - 1A Huru-ukot 1-1 (25-19, 17-25)
TI 8.4.2014 20:00 2B S.O.S - 4B Kuus-Nolla 2-0 (25-21, 25-15)
TI 8.4.2014 20:40 4B Kuus-Nolla - 3A Digelius All Stars        1-2 (19-25, 15-25)
TI 8.4.2014 21:20 1A Huru-Ukot - 2B S.O.S 1-1 (20-25, 26-24)
TAA1 Huru-ukot                        5erää   +9p          FINAALEIHIN LA 12.4. 
TAA2 S.O.S                               4erää   +19p        FINAALEIHIN LA 12.4.  
TAA3 Digelius All Stars          4erää  +12p         sijat 5 - 6                                 
TAA4 Kuus-Nolla                    0erää   -40p          sijat 7 - 8                        
JATKOLOHKO TAB:
Pvm   Klo   Kotijoukkue   Vierasjoukkue Tulos
TI 8.4.2014 18:00 1B Soundrack - 4A Unpredictables 2-0 (25- 9, 25-17)
TI 8.4.2014 18:40 2A Kuukiven Heittelijät - 3B Sudet 1-1 (22-25, 25-20)
TI 8.4.2014 19:20 3B Sudet - 1B Soundrack 0-2 (16-25, 15-25)
TI 8.4.2014 20:00 2A Kuukiven Heittelijät - 4A Unpredictables 2-0 (25-12, 28-26)
TI 8.4.2014 20:40 4A Unpredictables - 3B Sudet 1-1 (25-23, 14-25)
TI 8.4.2014 21:20 1B Soundrack - 2A Kuukiven Heittelijät 2-0 (25-16, 25-21)
TAB1 Soundrack                      6erää  +56p         FINAALEIHIN LA 12.4
TAB2 Kuukiven Heittelijät       3erää   +4p          FINAALEIHIN LA 12.4
TAB3 SUDET                            3erää   -12p         sijat 5 - 6                                  
TAB4 Unpredictables             1erä      -48p         sijat 7 - 8                       
FINAALIOTTELUT LA 12.4.
LA 10:00 TAA1 Huru-ukot TAB2 Kuukiven Heittelijät 2-0 (25-23, 25-20)
LA 10:50 TAB1 Soundrack TAA2 S.O.S 1-1 (18-25, 25-19)
LA 11:40 TAA1 Huru-ukot TAA2 S.O.S 0-2 (13-25, 17-25)
LA 12:30 TAB1 Soundrack TAB2 Kuukiven Heittelijät 2-0 (25-14, 25-16)
LA 13:30 TAA2 S.O.S TAB2 Kuukiven Heittelijät 2-0 (25-13, 25-15)
LA 14:30 TAA1 Huru-ukot TAB1 Soundrack 0-2 (20-25,  9-25)
FINAALIEN TULOKSET
1. S.O.S 5 erää +43p
2. Soundrack 5 erää +40p
3. Huru-ukot 2 erää
4. Kuukiven  Heittelijät 0 erää
KUNNIATAULU
1. S.O.S 5.-6 Digelius All Stars ja SUDET
2. Soundrack   7.-8. Kuus-Nolla ja Unpredictables
3. Huru-ukot  
4.         Kuukiven Heittelijät